Nuplaunamos lipnios etiketės - Aurika

Nuplaunamos lipnios etiketės

Kas tai?

Nuplaunamos lipnios etiketės yra sukurtos daugkartinio naudojimo tarai (dėžės, padėklai, paletės, konteineriai ir pan.), dažnai naudojamai plataus vartojimo prekių gamybos pramonėje. Nuplaunamos etiketės tvirtai prilimpa prie įvairiausių paviršių, tačiau, taros gyvavimo ciklui pasibaigus, yra lengvai pašalinamos, nepaliekant klijų pėdsakų ant taros paviršiaus.

Lipnių nuplaunamų etikečių tikslas

Palengvinti daugkartinės taros judėjimo, ženklinimo ir pakartotinio naudojimo procesą, taip taupant daugkartinės taros administravimo laiką ir pastangas bei gerinant logistiką ir tiekimo grandinės valdymą. Nuplaunamos etiketės taip pat naudojamos kokybiškesniam PET perdirbimui.

Lipnių nuplaunamų etikečių privalumai

Mažina atliekų kiekį remianti perdirbimą ir palengvinant plastikinių ir metalinių dėžių, taip pat kitų daugkartinių konteinerių, cirkuliaciją.

 

Gerina bendrą plastikų perdirbimą, nes plovimo metu saugo PET drožles nuo užterštumo. Taip didinamas perdirbamų PET drožlių kokybė ir jų panaudojimas naujų produktų gamyboje.

 

Padeda jūsų prekės ženklui pasiekti tvarumo tikslus ir prisideda prie aplinkai draugiškesnių ir tvaraus pakuotės naudojimo praktikų.

Spausdinkime tvariau!

Kviečiame peržiūrėti mūsų spausdintų tvarių etikečių pavyzdžius.

Užsisakyti tvarių etikečių katalogą

Spausdinkime kartu!

Kviečiame atvirai, konstruktyviai ir ilgalaikei partnerystei.

Susisiekite

Susisiekite

Kuo galiu Jums padėti?

Į klausimus, gautus po darbo valandų, atsakysime ne vėliau nei per 12 val.

    Siųsti
    Contact person

    Roberta Petravičiūtė

    +370 37 363 666