Lipnios etiketės su brailio raštu - Aurika

Lipnios etiketės su brailio raštu

Kas yra lipnios etiketės su brailio raštu?

Etiketės su Brailio raštu yra skirtos regos negalią turintiems žmonėms. Brailio raštas – tai lytėjimo būdu skaitoma rašymo sistema. Ją sudaro iškilūs taškai, vaizduojantys raides ir skaičius. Brailio raštas gali būti spausdinamas ant etiketės tekstinės ir grafinės informacijos, taip tapdamas estetišku, integraliu etiketės dizaino elementu. Brailio rašto spauda ant etikečių gali padėti įmonėms sukurti informatyvias ir patrauklias produktų pakuotes.

 

Brailio raštas spausdinamas derinant fleksografijos ir šilkografijos spaudos būdus. Taip sukuriami iškilūs taškai, kuriuos liesdami regėjimo negalią turintys pirkėjai gali perskaityti produkto informaciją. Taikant šį spaudos būdų derinį galima išgauti tikslius ir patvarius Brailio rašto taškus ant įvairių etikečių medžiagų.

Kuo vertingos yra etiketės su brailio raštu?

Didina prekių prieinamumą regos sutrikimų turintiems pirkėjams: etiketės informaciją spausdinant Brailio raštu, plataus vartojimo prekių gamintojai gali padaryti savo produktus prieinamesniais regos sutrikimų turintiems vartotojams ir padėti jiems lengviau apsispręsti dėl prekės įsigijimo.

 

Gerina prekės ženklo reputaciją ir augina pirkėjų lojalumą: Brailio raštu spausdintos lipnios etiketės gali ne tik didinti prekių prieinamumą, bet ir padėti plataus vartojimo prekių gamintojams gerinti prekės ženklo įvaizdį bei reputaciją. Demonstruodamos socialinės integracijos skatinimą ir produktų prieinamumą, įmonės gali išsiskirti iš konkurentų ir didinti pirkėjų lojalumą.

 

Užtikrina atitikimą teisiniams reikalavimams: daugelyje šalių tam tikrų prekių, pavyzdžiui, vaistų ir maisto produktų, etiketėse privaloma naudoti Brailio raštą. Naudodami Brailio raštą ant savo etikečių, plataus vartojimo prekių ženklai gali geriau apsisaugoti nuo teisinių problemų ir baudų.

 

Praplečia rinkos potencialą: pasaulio sveikatos organizacija (PSO) skaičiavimu, pasaulyje yra daugiau nei 285 mln. žmonių su regėjimo negalia, iš kurių daugelis yra potencialūs pirkėjai. Ženklindami savo produktus etiketėmis su Brailio raštu, plataus vartojimo prekių gamintojai gali pasiekti svarbų rinkos segmentą ir padidinti savo pajamas.

 

Gerina klientų patirtį: pirkėjai su regėjimo negalia dažnai susiduria su sunkumais atpažindami produktus ir perskaitydami etiketėje pateiktą informaciją. Naudodami lipnias etiketes su Brailio raštu, gamintojai gali pateikti vartotojams išsamesnę informaciją apie gaminius ir padėti jiems tinkamiau apsispręsti dėl prekės įsigijimo.

Apibendrinimas

Lipnios etiketės su Brailio raštu yra prasmingas plataus vartojimo prekių ženklinimo sprendimas gamintojams, norintiems padidinti produktų prieinamumą, pagerinti prekės ženklo įvaizdį, laikytis teisės aktų, padidinti rinkos potencialą ir pagerinti klientų patirtį.

Gaukite nemokamą pavyzdį

Pasidalinsime atspausdinta etikėte su brailio raštu.

Užsisakyti pavyzdį

Darbų galerija

Spausdinkime kartu!

Kviečiame atvirai, konstruktyviai ir ilgalaikei partnerystei.

Susisiekite

Susisiekite

Kuo galiu Jums padėti?

Į klausimus, gautus po darbo valandų, atsakysime ne vėliau nei per 12 val.

    Siųsti
    Contact person

    Roberta Petravičiūtė

    +370 37 363 666