Klientų informacijos centras - Aurika

Klientų informacijos centras

Sveiki atvykę į „Aurika“ klientų informacijos centrą! Žemiau pateikiame naudingų dokumentų ir įrankių – tikimės, kad čia rasite įžvalgų ir patarimų, kurie padės pirkimus vykdyti lengviau ir greičiau.

Taip pat, naršykite ir susipažinkite su tvaresnėmis etiketėmis ir pakuotėmis, atsisiųskite anglies pėdsako ataskaitą ir sužinokite, kaip matuoti ir kontroliuoti pakuotės poveikį aplinkai.  Sužinokite, kokią papildomą vertę jūsų gaminiams gali sukurti specialios paskirties spaudos gaminiai bei kaip pakuotę spausdinti pigiau ir greičiau.

Naudingi dokumentai ir įrankiai

Pagalba dizaineriui

Kelias nuo idėjos iki spausdinto gaminio bus sklandesnis, jei maketai bus pritaikyti spaudai. Kviečiame atsisiųsti ir vadovautis maketų rengimo rekomendacijomis.

Sertifikatai

Gaminių kokybę, jų atitikimą maisto saugos, socialinės atsakomybės, tvarumo ir kitiems standartams grindžiame sertifikatais. Čia galite peržiūrėti ir atsisiųsti naujausias ISO, BRC, FSC, ISCC, HALAL sertifikatų versijas.

Naujienlaiškis

Gerbdami jūsų laiką, naujienomis dalinamės vidutiniškai kartą į mėnesį – pristatome naujas galimybes, kviečiame į nuotolinius seminarus, dalinamės aktualiomis žiniomis. Bendraukime!

Savitarna užsakymų valdymui

Internetinė savitarnos svetainė W4L (angl. Web For Labels) leis pirkimų užsakymus teikti bei administruoti greičiau ir lengviau, o aktualią informaciją pasiekti bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Su W4L bus patogiau dirbti komandoje, išvengti klaidų ir analizuoti pirkimų istorijos duomenis. Gaukite prisijungimą ir išbandykite!

Automatizuotas apsikeitimas dokumentais

Sutaupyti laiko informacijos perdavimui padės elektroninis duomenų apsikeitimas, angl. Electronic Data Interchange arba EDI. Šis įrankis gali automatiškai perduoti dokumentus iš Jūsų sistemos į mūsų sistemą ir atvirkščiai.

Elektroninė parduotuvė

Čia galite greičiausiu būdu įsigyti gaminių iš sandėlio – ruošinių be spaudos, dažytų ruošinių, kainų etikečių ar žymeklių.

Spausdinkime kartu!

Kviečiame atvirai, konstruktyviai ir ilgalaikei partnerystei.

Susisiekite

Susisiekite

Kuo galiu Jums padėti?

Į klausimus, gautus po darbo valandų, atsakysime ne vėliau nei per 12 val.

    Siųsti
    Contact person

    Roberta Petravičiūtė

    +370 37 363 666