Klientams - Aurika

Klientams

Savitarnos portalas W4L

Internetinė savitarnos svetainė W4L (angl. Web For Labels) leis pirkimų užsakymus teikti bei administruoti greičiau ir lengviau, o aktualią informaciją pasiekti bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Su W4L bus patogiau dirbti komandoje, išvengti klaidų ir analizuoti pirkimų istorijos duomenis. Gaukite prisijungimą ir išbandykite!

Tiekėjo valdomas sandėlis VMI

Tiekėjo valdomas sandėlis (angl. Vendor Managed Inventory, VMI) – automatizuotas kliento sandėlio atsargų valdymas, kurį atlieka tiekėjas. VMI dėka galima padidinti prekių pardavimus bei sumažinti laiko ir finansinius kaštus.

Elektroninis duomenų apsikeitimas EDI

Automatizuotas apsikeitimas dokumentais tarp pirkėjo ir tiekėjo realiu laiku. EDI padeda eliminuoti rankinio duomenų perdavimo klaidas, sumažinti laukimų laiką, greitinti informacijos apdorojimą bei mažinti darbo krūvį.

Dokumentai

Sklandžiam bendradarbiavimui kurti, čia pateikiame aktualią veiklos informaciją – bendrąsias sutarties sąlygas, technines rekomendacijos spaudos maketams, užsakymų pateikimo formas ir pan.

Elektroninė parduotuvė

Elektroninėje etikečių parduotuvėje kviečiame savarankiškai susiskaičiuoti bei atsispausdinti spalvotų lipnių etikečių lapais arba ritinėliuose.

Taip pat internetinėje parduotuvėje etikete.lt tiesiogiai iš sandėlio kviečiame įsigyti baltų bei spalvotų lipnių etikečių ruošinių, kainų juostelių ir kainų žymeklių, lipnių etikečių A4 lapais.

Spausdinkime kartu!

Kviečiame atvirai, konstruktyviai ir ilgalaikei partnerystei.

Susisiekite

Susisiekite

Kuo galiu Jums padėti?

Į klausimus, gautus po darbo valandų, atsakysime ne vėliau nei per 12 val.

    Siųsti
    Contact person

    Roberta Petravičiūtė

    +370 37 363 666