Apie mus - Aurika

Mes

Lipnių etikečių ir lanksčių pakuočių gamintojai

„Aurika“ specializacija – lanksčios pakuotės ir etikečių gamyba. Šiame darbe sujungiame ilgametę patirtį su novatoriškomis idėjomis. Dirbant kartu jums nereikės išmanyti pakuotės, o ją įsigyti gali tapti paprasčiau.

Misija

Padėti plataus vartojimo prekių (angl. FMCG) gamintojams gerinti savo veiklos rezultatus. To siekiame gamindami etiketes, pakuotes bei teikdami kitas paslaugas.

Vizija

Kurti teigiamą kliento patirtį nuo pirmojo kontakto iki po-pardaviminių veiklų. ​

Nuo 1991 m.

spausdiname

24/7

dirbame visą parą

23 000 km

atspausdiname per mėnesį

5000

užsakymų įvykdome per mėnesį

Gamyba

Pakuočių gamyba

Pakuočių gamyba atitinka maisto saugos reikalavimus bei pasižymi aplinkai draugiškomis technologijomis. Čia gaminama pirminė pakuotė, t.y. vienasluoksnė bei daugiasluoksnė barjerinė pakuotė su spauda viduje arba ant paviršiaus. Taip pat čia spausdinamos juosiančios etiketės PET buteliams.

Gamybiniai pajėgumai:

2021 m. – 115 mln. m²,

2022 m. – 250 mln. m².

Įrenginiai:

5 spaudos įrenginiai,

5 laminavimo įrenginiai.

Gamybiniai pajėgumai:

2021 m. – 115 mln. m²,

2022 m. – 250 mln. m².

Įrenginiai:

5 spaudos įrenginiai,

5 laminavimo įrenginiai.

Etikečių gamyba

Padalinys, kuriame vyksta etikečių gamyba, pasižymi lankstumu, gebėjimu prisitaikyti prie užsakovo poreikių ir specifikos. Tai realizuoti „Aurika“ gali dėl itin plataus gaminių bei spaudos technologijų asortimento. Čia didelis dėmesys skiriamas gamybos efektyvumui, inovatyvių spaudos technologijų diegimui.

Gamybiniai pajėgumai:

2021 m. – 50 mln. m²,

2022 m. – 57 mln. m².

Įrenginiai:

11 spaudos įrenginių.

Gamybiniai pajėgumai:

2021 m. – 50 mln. m²,

2022 m. – 57 mln. m².

Įrenginiai:

11 spaudos įrenginių.

Spaudos metodai

„Flexo“

UV fleksografinė spauda (angl. Narrow Web Flexo Printing). Spalvų skaičius – nuo 0 iki 10-ties.

„HD flexo“

Plataus formato solventinė spauda iki 10-ties spalvų. Išskirtinai aukšta spaudos kokybė, gaminiai atrodo įtaigiai, lyg spausdinti giliaspaude.

„Equinox“

Spauda išplėstinėje spalvų gamoje - „Pantone“ spalvos simuliuojamos ypatingai tiksliai, kartu mažinant pakuotės gamybos kaštus.

Skaitmeninis etikečių spausdinimas

Skaitmeninis etikečių spausdinimas leidžia mažus etikečių tiražus gaminti greičiau. Šios spaudos ypatybės leidžia stiprinti komunikaciją su vartotojais, didinti jų įsitraukimą bei lojalumą prekės ženklui.

Paslaugos / Įtaka tiekimo grandinei

„Aurika“ teikiamos paslaugos pirkimų komandoms padeda lengviau organizuoti spaudos gaminių tiekimą. Tai leidžia sumažinti darbo krūvį, sutrumpinti laukimą, eliminuoti klaidas ir taupyti laiką bei pinigus.

Savitarnos portalas W4L

Internetinė savitarnos svetainė W4L (angl. Web For Labels) leis pirkimų užsakymus teikti bei administruoti greičiau ir lengviau, o aktualią informaciją pasiekti bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Su W4L bus patogiau dirbti komandoje, išvengti klaidų ir analizuoti pirkimų istorijos duomenis. Gaukite prisijungimą ir išbandykite!

Elektroninis duomenų apsikeitimas EDI

Automatizuotas apsikeitimas dokumentais tarp pirkėjo ir tiekėjo realiu laiku. EDI padeda eliminuoti rankinio duomenų perdavimo klaidas, sumažinti laukimų laiką, greitinti informacijos apdorojimą bei mažinti darbo krūvį.

Elektroninė parduotuvė

Paprastas etikečių spausdinimas. Elektroninėje etikečių parduotuvėje kviečiame savarankiškai susiskaičiuoti bei atsispausdinti spalvotų lipnių etikečių lapais arba ritinėliuose.

Taip pat internetinėje parduotuvėje etikete.lt tiesiogiai iš sandėlio kviečiame įsigyti baltų bei spalvotų lipnių etikečių ruošinių, kainų juostelių ir kainų žymeklių, lipnių etikečių A4 lapais.

Spaudos paruošimas

Spaudos paruošimas ar maketo dizaino koregavimas sutrumpins visą prekių pristatymo terminą. Maketo korekcijos atliekamos pagal poreikį.

Spaudos formų gamyba įmonėje

Ši paslauga suteikia lankstumo ir trumpina paruošimą spaudai. Tai ypač aktualu išleidžiant į rinką produktus skubos tvarka, darant pakeitimus. „Aurika“ yra sertifikuotas „KODAK FLEXCEL NX“ spaudos formų gamybos partneris, todėl atitinkame globalius „Kodak“ fleksografijos spaudos efektyvumo, nuoseklumo ir kokybės standartus.

Spalvodaros sistema

Spalvodaros sistema (angl. Color Management) padeda užtikrinti spalvų vienodumą, spausdinant skirtingus gaminius ant skirtingų paviršių. Taip yra išsaugomas vizualinis prekės ženklo identitetas. Spalvodara leidžia atkurti spalvas iš realaus spausdinto pavyzdžio, kurti unikalius atspalvius

Brūkšninio kodo verifikavimas

Brūkšninio kodo verifikavimas (angl. Barcode Verfication) prekės ženklui gali suteikti pranašumo mažmeninės prekybos tinkluose. Užsakovui pageidaujant, brūkšninio kodo verifikavimas vykdomas pagal tarptautinį ISO/IEC 15416 standartą. Taip užtikrinamas kodo skaitomumas prekybos vietose, pateikiami skaitomumo klasę patvirtinantis sertifikatas ir klaidų protokolas.

100 proc. kokybės patikra

Automatizuota 100 proc. kokybės patikra yra kritiškai svarbi tiekiant etiketes griežtos atskaitomybės produktų ženklinimui. Ji užtikrina, kad bus pristatytas tikslus kiekis ir tik pagal nustatytą kokybės etaloną atrinktos aukščiausios kokybės etiketės. 100 proc. kokybės patikra vykdoma pagal užsakymą.

Tiekėjo valdomas sandėlis VMI

Tiekėjo valdomas sandėlis (angl. Vendor Managed Inventory, VMI) – automatizuotas kliento sandėlio atsargų valdymas, kurį atlieka tiekėjas. VMI dėka galima padidinti prekių pardavimus bei sumažinti laiko ir finansinius kaštus.

Sandėliavimo paslauga

Ilgalaikio sandėliavimo paslauga teikiama vadovaujantis suderintais susitarimais. Etiketės, pakuotės ir kiti spaudos gaminiai yra saugomi sandėlyje bei pristatomi pagal poreikį (angl. Call-Off orders). Sandėliavimo patalpos atitinka spaudos gaminių saugojimo aplinkos ir higienos normas.

Pardavimai

Saugią ateitį kuriame subalansuotai augdami ir diversifikuodami veiklos kryptis.

Pardavimų geografija

Skaičiai

66 mln. €

2022 m. apyvarta

7 mln. €

2022 m. investicijos

73%

produkcijos eksportuojame

26

šalyse turime klientų

Apdovanojimai

European Business Masters įvertinimas už 5 metų pasiekimus 2018-2022 m.

Digital Labels & Packaging Awards 2022 m. finalistai

Suteiktas ENEFIT žaliosios energijos sertifikatas / 2021 m.

TOP 34 įmonė Lietuvoje / 2021 m.

Viena iš TOP 10 ne maisto pramonės įmonių Lietuvoje / 2021 m.

Label Industry Global Awards 2017 m. finalistai

Nr. 1 spaustuvė Lietuvoje / 2021 m.

A’Design Awards sidabro medalis / 2018 m.

„Krištolinio kamino” apdovanojimas / 2018 m.

„Šalies nugalėtojo“ apdovanojimas European Business Awards / 2019 m.

„KODAK FLEXCEL NX Plates” apdovanojimas / 2019 m.

Vokietijos ūkio apdovanojimas Lietuvoje / 2012 m.

Žinių ekonomikos įmonė / 2013 m.

„Šalies nugalėtojo“ apdovanojimas European Business Awards / 2018 m.

Lietuvos spaudos pramonės apdovanojimai / 2016 m.

„Metų pakuotė 2017” apdovanojimas / 2017 m.

Inovatyviausia įmonė / 2009 m.

Įvertinimas už sėkmingą eksportą / 2016 m.

„Verslo Tauro“ apdovanojimas / 2015 m.

Apdovanojimas - „Drąsios investicijos” / 2014 m.

UAB „Aurika“ įteiktas spaudos pramonės „Lyderio” apdovanojimas / 2012 m.

„Spaudos gaminys” apdovanojimas / 2017 m.

Stipriausi Lietuvoje / 2013 - 2016 m.

„Sėkmingai dirbanti įmonė“ / 2012 - 2015 m.

Tvarumas

Mes tikime žmonėmis ir gerbiame aplinką. Tik dirbant kartu – plataus vartojimo prekių gamintojams, vartotojams, pakuotės kūrėjams ir jos gamintojams – galime kurti tvaresnį verslą.

Tvarumas

Verslo valdymo sistema

SEDEX. ECOVADIS. Socialinė atsakomybė.

Tvarus ir atsakingas požiūris į verslo partnerius, darbuotojus ir aplinką, padedantis vystyti etišką, saugų, legalų ir atsakingą verslą.

BRC. Maisto sauga.

Rizikos veiksnių analizė ir veiksmų planai, skirti tam, kad maisto pakuočių gamyba būtų saugi, kokybiška ir atitinkanti griežčiausius maisto saugos standartus.

ISO 14001. Aplinkosauga.

Tvarių strateginių veiksmų programa, leidžianti sumažinti neigiamą poveikį aplinkai, laikytis galiojančių įstatymų, taisyklių bei kitų į aplinką orientuotų reikalavimų ir padedanti nuolat tobulėti.

ISO 9001. Kokybė.

Kompleksinis tvarus požiūris į įmonės procesų kokybę, jų efektyvumą ir nuolatinį gerinimą.

ISCC sertifikatas.

Suteikia galimybę dalyvauti uždarame plastikų žiedinės ekonomikos cikle, naudojant sertifikuotas perdirbtas arba iš atsinaujinančių šaltinių pagamintas žaliavas.

HALAL sertifikatas.

Halal sertifikatas nurodo, kad mūsų gaminama lanksti pakuotė, aliuminio ir PET dangteliai atitinka Halal reikalavimus pagal Islamo teisę.

FSC®.

Tarptautinis tvaraus ženklinimo standartas, patvirtinantis, kad popieriniai produktai yra iš atsinaujinančių ir tvariai valdomų šaltinių, atitinkančių socialinius ir aplinkosaugos kriterijus.

Spausdinkime kartu!

Kviečiame atvirai, konstruktyviai ir ilgalaikei partnerystei.

Susisiekite

Susisiekite

Kuo galiu Jums padėti?

Į klausimus, gautus po darbo valandų, atsakysime ne vėliau nei per 12 val.

    Siųsti
    Contact person

    Roberta Petravičiūtė

    +370 37 363 666