Lazerinis kirtimas - Aurika

Lazerinis kirtimas

Kas yra lazerinis etikečių kirtimas?

Skirtingai nuo rotorinio iškirtimo naudojant iškirtimo formą (angl. Kiss Cut), kertant lazeriu žaliava yra veikiama jo spinduliu. Veikdamas aukšta tempertūra, lazeris išgarina žaliavoje norimus etiketės formą ar grafinio dizaino elementus ant etiketės. Lazeriu gali būti kertamos įvairios žaliavos. Atsižvelgiant į žaliavos storį, lazerio galia gali būti reguliuoja, keičiamas iliustracijos išgarinimo gylis.

Kuo vertingas yra lazerinis etiketės kirtimas?

Išlaisvina kūrybiškumą, nes lazerinis kirtimas naikina rotorinio iškirtimo apribojimus. Su juo yra galimos įvairiausių formų ir dydžių etiketės toje pačioje etikečių partijoje. Lazerinis iškirtimas leidžia iškirsti etikečių grafinio dizaino elementus ant etiketės.

 

Padeda lanksčiau reaguoti į rinką, lengviau ir greičiau daryti pakeitimus – esant poreikiui, elementų ant etiketės iškirtimas, etikečių forma gali keistis su kiekviena partija. Tai ypač naudinga tiriant rinką, pristatant eksperimentinius gaminius, organizuojant rinkodarines kampanijas.

 

Leidžia taupyti pinigus ir laiką mažiems tiražams, nes kiekvienos formos etiketėms kirsti nereikia įsigyti iškirtimo formos, nereikia laukti jų pagaminimo bei pristatymo – lazeriu etiketės kertamos iškart po spaudos.

 

Sugeneruoja mažiau gamybinių atliekų, nes nelieka priderinimo gamybinių atliekų, būdingų rotoriniam iškirtimui su kirtimo forma. Taip pat nenaudojami resursai kirtimo formų saugojimui, atnaujinimui, pakeitimui.

Gaukite nemokamą pavyzdį

Pasidalinsime atspausdinta etikete, o Jūs atrasite lazerinio kirtimo privalumus patys.

Užsisakyti pavyzdį

Darbų galerija

Spausdinkime kartu!

Kviečiame atvirai, konstruktyviai ir ilgalaikei partnerystei.

Susisiekite

Susisiekite

Kuo galiu Jums padėti?

Į klausimus, gautus po darbo valandų, atsakysime ne vėliau nei per 12 val.

    Siųsti
    Contact person

    Roberta Petravičiūtė

    +370 37 363 666